TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la Khadgar2007 » Čet sij 24, 2019 2:28 pm

Čuj, budući da smo svi mladići na forumu da pomaknemo onda na odgovarajući datum. ;)
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5709
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la davorin » Čet sij 24, 2019 2:54 pm

Zmajz napisao:...Termin održavanja:
- 17-18-19. 05.2019.g.
...

Osobno mi taj datum potpuno odgovara i ne bih ga micao.
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6932
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la pinco » Čet sij 24, 2019 3:09 pm

Khadgar2007 napisao:Čuj, budući da smo svi mladići na forumu da pomaknemo onda na odgovarajući datum. ;)

Može, meni taj baš odgovara, sedmica iza, a i stari mi je bija u partiji, on i drug Tito, nemogu nać trečega, svi kažu da nisu... :lol: :lol: :lol:
Avatar korisnika
pinco
 
Postovi: 555
Pridružen: Sri tra 10, 2013 7:35 pm

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la pamook » Čet sij 24, 2019 3:20 pm

...za datum se potpuno slazem, a i poklapa se s proslogodisnjim ... dakle, zovemo lijepo vrijeme :)...

- za participaciju, svakako sam za (ako ne bude sponzora).... u VK su mi rekli da sam "debelo zakasnio" za participaciju, kao sve sto se trazi - trazi se do 31.12. tekuce godine da bi oni uracunali sve za iducu godinu... ako je tome tako i dalje odn. šire - onda banana sponzor :lol:

za one plasticne etui-je i (zelene) trake za oko vrata - moram pogledati, nesto je sigurno ostalo ali nisam siguran da je brojno stanje dovoljno za ZG TF... doticne sam narucio bio sa ebay-a jer je jedan komplet (etui plus trakica) lokalno bio cca 8kn bez PDV :mrgreen: ...

ID kartice su tiskane lokalno, u velicini standardne vizitke (takvi su i etui-i bili) i iako su dvobojne mislim da je 50ak komada kostalo cca 120kn, tu negdje ...

Plakati su tiskani isto tako lokalno, A3 plakat je bio cca 12-15kn komad (full color), a vanjski 100x75cm (na ceradi) je bio cca 150kn... mislim da je varijanta s papirom bila nesto u rangu 100kn

...prostor u VK je bio u sklopu hostela, pa je cjenovno bio vrlo povoljan :lol: :lol: ...

Zmajz - obrati paznju na jos dvije stvari - jedna je prijava "skupa" u MUP-u (mislim 35kn takse, ja sam prijavio 50 ljudi i sebe kao "redara" te "odgovornog" (sic!) :lol: ) - iz Hostela su mi rekli da je to bio potez stoljeca jer su se susjedni stanari bunili zbog "buke" navecer, ali je sve bilo prijavljeno u policiji i time nije bilo "intervencija" od strane njih (barem do ponoci, a u to doba su nas ionako upozorili da udjemo i nastavimo unutra radi mira)... mene su uredno zvali iz MUP-a na ostavljeni broj mobitela svaki dan "radi provjere brojnog stanja" tako da je mozda bolje za ZG prijaviti nesto vece brojno stanje...

-drugo - oni lopovi iz ZAMP-a .... provjeri(te) tko je "zaduzen" za ZG dio i raspitajte se oko prijave doticnom... da ne bi bilo kazni i gluposti oko toga, meni su rekli cca 550 kn za ovu manifestaciju u VK, s tim da je a) oko toga pregovarala direktorica firme pod koju potpada i hostel, i b) rekli smo da imamo izlozbu starih radija, audio uredjaja na lampe i da ce se sviruckati da se pokaze kako su ti uredjaji gradjeni i kako zvuce... to je proslo OK...

ako se sjetim jos stogod, javim...

ps - odmah sam uocio brojno stanje uticnica na zidovima :lol: , to mi je bila nocna mora za VK, dok nisam vidio da su postavljene na svakih 3 metra :P
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6275
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la drazenK » Čet sij 24, 2019 3:31 pm

mislim da ćemo srediti sponzore za tih 3000 kn za dvoranu.
ja bi samo molio tko ima fajlove za logo da mi proslijedi na mail.
edit
zajednička večera će biti u hostelu "arena", hotelu "I" ili u jednom restoranu na par min hoda (parking dostupan također).
Avatar korisnika
drazenK
 
Postovi: 1340
Pridružen: Pon srp 01, 2013 9:54 am
Lokacija: circus Earth

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la fixxxer » Čet sij 24, 2019 3:50 pm

Dakle vikend za Dan Mladosti i vikend pre toga figuriraju u listama želja ako sam dobro shvatio? :)
Avatar korisnika
fixxxer
 
Postovi: 1039
Pridružen: Sri tra 10, 2013 10:00 pm
Lokacija: Beograd

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la cappucino » Čet sij 24, 2019 5:01 pm

ID kartice mogu ja isposlovati.
Molim upute na PM
Veličina boja količina ...
Avatar korisnika
cappucino
 
Postovi: 1613
Pridružen: Pon stu 25, 2013 9:43 am
Lokacija: Poreč

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la Zmajz » Čet sij 24, 2019 6:58 pm

U pravilu vikend 17-18-19 a sledeći vikend možda, znat ću u roku 2-3 dana
Zmajz - Z na kraju se ne čita i ne izgovara bez potrebe, to je nepostojano Z!
Avatar korisnika
Zmajz
 
Postovi: 2552
Pridružen: Pet svi 31, 2013 10:10 pm
Lokacija: Zagreb i Koprivnica

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la tom_hifi » Pet sij 25, 2019 7:04 am

Termin i meni u potpunosti odgovara. Raspitat ću se malo oko sponzora, možda nešto za majice, plakate. Imam jedno kolegu koji se time bavi.
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5300
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la DrFireBottle » Ned sij 27, 2019 4:38 pm

Termin odgovara, to je idealno (po meni), sad tko zna kakva će biti prognoza i vrijeme, sunčani dani bi bili pogodni!
Avatar korisnika
DrFireBottle
 
Postovi: 677
Pridružen: Pet sij 05, 2018 4:34 am
Lokacija: Zagreb

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Triode festival

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 9 gostiju