TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la Bepone » Pet stu 16, 2018 5:42 pm

DrFireBottle napisao:
s@ki napisao:, možda pitati Teslu (1. tehničku školu u Klaićevoj)


Možda pitati Tehničku školu Ruđera Boškovića (Zagreb, Žitnjak, Getaldićeva 4), tamo ima dosta profesora-audiofila, koji bi bili i više nego voljni da se TF tamo održi, samo je problem što to nije na njima nego na ravnateljici koja je vrlo zatvorena po takvim pitanjima!

ovdje sto se tice ravnaetljice i ruđera, ja sam tamo radio svojevremeno i da se snjom, nemam nikakvih primjedbi, samo treba krenut pomalo :lol:
Bepone
 
Postovi: 5183
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la Bepone » Pet stu 16, 2018 5:47 pm

ako se od posta iznad shvatilo da sam za zagreb - definitno nisam! komentirao sam samo ravnateljicu! znaci ona DA, zagreb NE !
Bepone
 
Postovi: 5183
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la Zmajz » Pet stu 16, 2018 7:30 pm

Nije baš sve tako crno, zagreb ima dobar javni saobraćaj za one koji bi bili dislocirani... (BTW, Ruđer ima veliki parking, đabe) ali svejedno apeliram zagrepčane da se raspitaju o potencijalnim lokacijama, ja i Dražen ćemolako obić te lokacije.
dakle: travanj ili svibanj ??
Zmajz - Z na kraju se ne čita i ne izgovara bez potrebe, to je nepostojano Z!
Avatar korisnika
Zmajz
 
Postovi: 2556
Pridružen: Pet svi 31, 2013 10:10 pm
Lokacija: Zagreb i Koprivnica

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la Khadgar2007 » Pet stu 16, 2018 9:30 pm

Kažete jubilarni Triode festival. Već nekoliko godina razmišljam gdje napraviti jubilarni i koliko god razmišljao o mjestu uvijek se u razmišljanjima vratim tamo gdje je sve počelo. Biti će Zagreba neće nikuda pobjeći, tako da ja predlažem Hotel Krasno. Ako se moglo organizirati na daljinu prošli puta ne vidim zašto ne bi to uspjeli i sada.
I ne nimalo ne izbjegavam Zagreb jer će on morati doći na red prije ili kasnije ali za jubilej sam ipak da se vratimo na mjesto gdje je sve počelo, onda smo bili deset godina mlađi,sada smo malo stariji ali ne posustajemo.

Evo kako je to izgledalo prije deset godina. Nažalost neki kolege nisu više s nama ali evo njima u čast da odemo za desetu godišnjicu u Krasno i sjetimo se našeg prvog Triode festivala.

TF-zajed-1.JPG
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5723
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la cappucino » Pet stu 16, 2018 9:31 pm

Nadam se da za nadolazeći TF neče bit iznenađenja s moje strane, tj da u zadnji moment moram otkazivat.
Ja sam za travanj.
Ali većina će presuditi.
Avatar korisnika
cappucino
 
Postovi: 1615
Pridružen: Pon stu 25, 2013 9:43 am
Lokacija: Poreč

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la sonny » Pet stu 16, 2018 10:04 pm

Bepone, Triode festival nikad nije bio Sheraton i obrnuto... To se ne treba trpati u isti koš...

Što se jubilarnog TFa tiče, da, i ja bih se usudio reći da se možda treba vratiti na početak, iako nisam bio ni na prvom ni na drugom TFu... "Upali" smo u priču u Bjelovaru... Sve od tada je povijest :mrgreen: Šalu na stranu, čuo sam puno pozitivnih priča oko Krasnog, da imam nekako uvijek dojam toplog, domaćinskog, intimnog ugođaja... Možda se varam jer uistinu ne znam koliko je velik prostor, da li uopće imamo bilo kakav dućan u blizini i slično... Bio sam pred nekoliko mjeseci na terenu u Krasnom i ima restoran/dva gdje se može nešto pojesti - doduše, ako nas ima više trebali bi se najaviti i slično...

Naravno da nemam ništa protiv Zagreba, ali smo se već dosta puta doticali te teme u prošlosti i nikako se nismo mogli dogovoriti oko adekvatnog prostora/smještaja... Možda mlađi članovi ipak mogu nešto napraviti po tom pitanju... Ja ću doći sigurno gdje god bili ;)
Simple kind of man
Avatar korisnika
sonny
 
Postovi: 1910
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:59 pm
Lokacija: Rijeka/Gorsky kotar

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la DrFireBottle » Pet stu 16, 2018 10:23 pm

Bepone napisao:ja sam tamo radio svojevremeno

Vrlo sam zainteresiran :D i više od vrlo zainteresiran, ako naravno želite podijeliti informacije!!
Avatar korisnika
DrFireBottle
 
Postovi: 677
Pridružen: Pet sij 05, 2018 4:34 am
Lokacija: Zagreb

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la Edison » Pet stu 16, 2018 10:26 pm

To sto je jubilarni pa bi morao biti u Zagrebu, mozda i nije toliko vazno. Bit ce jubilarni, i samo je vazno da bude dobar, kao i dosadasnji, gdje god bio. Bilo bi lijepo da bude u Zagrebu, ali ako bude i gdje drugdje, nece bit propast svijeta.

Sto se Krasna tice, bilo je odlicno prvi put pa ne bi bilo lose ni ponoviti. Objekt je "na vrh brda" s prekrasnim pogledom, ima dovoljno soba i jednu veliku prostoriju koju smo koristili za izlaganje i kao slusaonicu. U prizemlju je restoran, sobe su na prvom i drugom katu, sala je na prvom, sve je pod istim krovom. Ima piva na sanku. Prodavaonice nema, nego treba sici par kilometara do mjesta, ali prodavaonica nam nije nedostajala.

Po meni je dosta bitno da je sve blizu, najbolje pod istim krovom jer se tada vise druzimo. Bitno je i da nas ne zezaju oko parkiranja. A to da ce doci ljudi i razgledavati, a hoce i nece... to se pokazalo iz dosadasnjih susreta. Uvijek netko navrati, ali nikad bas nije bila navala. Dodju audiofili, samograditelji, pokoji znatizeljnik, uglavnom ljudi iz blize okolice mjesta odrzavanja. Do sad se pokazalo da je festival radi nas, a manje radi gostiju. Gdje god ga organizirali, tesko da cemo imati masovne posjete.
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5681
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la DrFireBottle » Pet stu 16, 2018 10:28 pm

Zmajz napisao:dakle: travanj ili svibanj ??


1 Maj pada u srijedu pa će se možda nešto spajati, po meni je to vrlo pogodno, ne znam kako je privatnim institucijama, ali državne znam da će većinu spajati ukljućujući i Ruđer.
Avatar korisnika
DrFireBottle
 
Postovi: 677
Pridružen: Pet sij 05, 2018 4:34 am
Lokacija: Zagreb

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la sonny » Pet stu 16, 2018 10:30 pm

Upravo zbog toga su mi takve ideje nekako draže... Ne može se reći da se nitko od dosadašnjih organizatora nije potrudio da na TF privuče što više "novih" ljudi i posjetitelja ali nam to iz ovog ili onog razloga nikad nije u potpunosti uspjelo... Što ne znači naravno da TF moramo raditi samo zbog sebe...
Simple kind of man
Avatar korisnika
sonny
 
Postovi: 1910
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:59 pm
Lokacija: Rijeka/Gorsky kotar

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Triode festival

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju