TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la Zmajz » Pet stu 16, 2018 11:32 am

Dakle, to je ono doba godine kad se treba donijeti odluka vremena i mjesta održavanja 10. jubilarnog TF-a.
Dakle, da čujemo konstruktivne prijedloge!
Zmajz - Z na kraju se ne čita i ne izgovara bez potrebe, to je nepostojano Z!
Avatar korisnika
Zmajz
 
Postovi: 2552
Pridružen: Pet svi 31, 2013 10:10 pm
Lokacija: Zagreb i Koprivnica

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la zuzi » Pet stu 16, 2018 12:57 pm

Koliko ja znam nema tu puno mudrovanja. Nakon kruga oko središta - pravac u središte. I pazite što radite jer će tamo biti najviše kritičara i znalaca. Ukratko Zmajz pusti Koprivnicu na miru i pridruži se zagrebačko-zaprešićkim silama.
Avatar korisnika
zuzi
 
Postovi: 870
Pridružen: Sri ožu 20, 2013 11:26 pm

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la s@ki » Pet stu 16, 2018 1:21 pm

vec se kuha pomalo ali ništa pre pametno iako ostaje zapravo relativno malo vremena.
Osnovna dilema je:
- centar : skuplje, problem smještaja (radi cijene) ili odvojenost lokacije održavanja manifestacije i smještaja
- van centra : jeftinije, ali random lokacija po gradu a kao fensi smo i obljetnica je pa bi trebao biti u centru.

Nekakva preliminarna razmišljanja u kojima sam nedavno sa draženK na kavi su bila studentski centar (noćenje na odvojenoj lokaciji), možda pitati Teslu (1. tehničku školu u Klaićevoj) opet odvojen smještaj, ili ako idemo van centra predložio sam hotel gdje održavam mrežu u Sesvetama koji ima smještaj, dvoranu, kafic itd, dakle više u smjeru dosadašnjih lokacija. Nisam nikavu diskusiju tamo potegnuo još, no recimo zanimljivo je da je tehnička škola kakvih 2km dalje pa bi se sigurno i od tamo nešto mlađarije skupilo. E sad, obzirom da mi je osobno ova godina takav kaos da se ne uspjevam uloviti za glavu i rep, a i činjenice da ću u vrijeme održavanja TFa vjerojatno biti sa suprugom u nekog rađaoni, ne guram se nigdje kao kakav organizator, ključar i sl :) ali ću naravno dati sve od sebe da pomognem.
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la davorin » Pet stu 16, 2018 1:43 pm

Životna prilika!
Sretan tata i uspješna organizacija jubilarnog TF-a! :D
...
Navijam za hotel sa smještajem i TF-om na istoj adresi, pa neka je i u Sesvetama! :lol:
Posjećenost TF-a onih sa namjerom da vide nešto novo sa lampama, a nisu članovi foruma, ne ovisi o tome hoće li TF biti u centru, već o ranoj najavi u medijima i mogućnosti parkinga!
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6932
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la Edison » Pet stu 16, 2018 1:56 pm

Slozio bih se s davorinom. Bolje je kad je sve na istoj adresi...
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5664
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la DrFireBottle » Pet stu 16, 2018 2:43 pm

Samo da je U Zagrebu ili BLIZU Zagreba jer me drugamo roditelji neće pustiti :(
Avatar korisnika
DrFireBottle
 
Postovi: 677
Pridružen: Pet sij 05, 2018 4:34 am
Lokacija: Zagreb

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la DrFireBottle » Pet stu 16, 2018 2:51 pm

s@ki napisao:, možda pitati Teslu (1. tehničku školu u Klaićevoj)


Možda pitati Tehničku školu Ruđera Boškovića (Zagreb, Žitnjak, Getaldićeva 4), tamo ima dosta profesora-audiofila, koji bi bili i više nego voljni da se TF tamo održi, samo je problem što to nije na njima nego na ravnateljici koja je vrlo zatvorena po takvim pitanjima! Ruđer ima prilično ljepu društvenu prostoriju u kojoj bi se takav event mogao održati, ja se mogu raspitati i informirati pošto sam prilično blizak sa nekim profesorima ako vi želite, ali moj savjet je da se kloni škola jer bi se kojekakve gluposti mogle dogoditi zbog huligana kojima niti ukor vrijedi, i ni znak "zabranjeno" ništa ne znači takvima kakve god mjere poduzete! Ako je cilj dovesti što više mladih ili ljudi općenito, imam nekih veza na ETFu i mogu tamo proširiti vjest preko profesora koji su zaljubljenici u elektronske cijevi.
Zadnja izmjena: DrFireBottle; Pet stu 16, 2018 2:53 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Avatar korisnika
DrFireBottle
 
Postovi: 677
Pridružen: Pet sij 05, 2018 4:34 am
Lokacija: Zagreb

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la Zmajz » Pet stu 16, 2018 2:53 pm

Nisam ni mislio na Kc, trenutno mme više interesira vrijeme održavanja, tako da se može konkretno raspitivati. Problem sa Zagrebom je iznio Saki a veći je što ja ne znam za pogodne lokacije u Zg i okolo. Stoga bih sve zagrepčance s ovog foruma zamolio da se raspitaju po svojim kvartovime gdje što ima (hosteli, hoteli, krčme i prenoćišta) da ima uz povoljan smještaj i odgovarajući prostor za prezentavcije (35 - 50 metara kvadratičnih).
Već sam ja sa Draženom malo pričao o tome, ali za sada imamo samo neke romantične ideje. Odvojeni prostor bi se i našao, ali bi se extra platio.... njesra.
Pa čak i ta opcija zahtijeva da se čim ranije osigura i rezervira prostor...
Ima par hostela i u gradu i blizu centra, čak ne i skupih (Maksimir, npr) ali ne znam kako stoje sa zajedničkim prostorom, moram otići na lice mjesta...
Stoga, raspitajte se u svojoj okolici šta ima.

Ruđer je dobra ideja, ali vidjeti i kampus na borongaju, tamo bi se vjerojatno našlo prostora, ali je pitanje smještaja u oba slučaja.
Zmajz - Z na kraju se ne čita i ne izgovara bez potrebe, to je nepostojano Z!
Avatar korisnika
Zmajz
 
Postovi: 2552
Pridružen: Pet svi 31, 2013 10:10 pm
Lokacija: Zagreb i Koprivnica

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la Bepone » Pet stu 16, 2018 5:37 pm

ja sam protiv svih centara , a pogotovo ovog zagrebackog...treba nesto gdje je besplatan parking, gdje ljudi imaju sta vidjet i sta radit, u zgu mores se samo nadihat plina i spusit 200,300kn parkirnih kazni, ajde 200 za petak i subotu, samo zivcirat se mores, a to ne prilici "jubilarnom" festivalu
najgore mi je bilo da jednom u restoranu u nekoj 5. zoni van grada ostavio cestitku na prozoru... po odluci grada, poceli smo danas naplacivat :lol: :lol: (jer restoran nije htio platit za prakirna mjesta pa odmah osveta vladajucih)
to je zagreb, uzas krajnji
Bepone
 
Postovi: 5148
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la Bepone » Pet stu 16, 2018 5:41 pm

zuzi napisao:Koliko ja znam nema tu puno mudrovanja. Nakon kruga oko središta - pravac u središte. I pazite što radite jer će tamo biti najviše kritičara i znalaca. Ukratko Zmajz pusti Koprivnicu na miru i pridruži se zagrebačko-zaprešićkim silama.

i bili smo one godine na seratonu u diy sobi, nitko nije htio doc ni izlagat..za nis smo nosili skalameriju gore dole 100x,
to se isto broji kao triode festival i da je kao bio u zgu!
Bepone
 
Postovi: 5148
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Sljedeće

Vrati se na: Triode festival

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju