TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la Khadgar2007 » Uto sij 22, 2019 4:46 pm

Odlično Zmajz!
Kakvo je stanje sa parkingom u tom kvartu, jel Banditos naplaćuje ili je besplatno? Ne vidim nikakve table pokraj Centra za kulturu,a bome i ima mjesta tako da ne bi trebalo biti problema sa parkiranjem.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5709
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la drazenK » Uto sij 22, 2019 4:53 pm

parking je besplatan.
Avatar korisnika
drazenK
 
Postovi: 1340
Pridružen: Pon srp 01, 2013 9:54 am
Lokacija: circus Earth

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la audio kutak » Uto sij 22, 2019 5:38 pm

Ako bude gužve, tu je policijska stanica a prekoputa i zatvor.... :-) :-)
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la audio kutak » Uto sij 22, 2019 5:39 pm

Jel se zna termin ?
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la Edison » Uto sij 22, 2019 7:11 pm

audio kutak napisao:Ako bude gužve, tu je policijska stanica a prekoputa i zatvor.... :-) :-)


I kakav je kod njih smjestaj i usluga? :lol:
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5664
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la joe dalton » Uto sij 22, 2019 7:34 pm

Edison napisao:
audio kutak napisao:Ako bude gužve, tu je policijska stanica a prekoputa i zatvor.... :-) :-)


I kakav je kod njih smjestaj i usluga? :lol:

Ma pusti. :doh: Ko u zatvoru. :D
Avatar korisnika
joe dalton
 
Postovi: 2555
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:40 pm
Lokacija: Zagreb

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la audio kutak » Uto sij 22, 2019 7:35 pm

Edison napisao:
audio kutak napisao:Ako bude gužve, tu je policijska stanica a prekoputa i zatvor.... :-) :-)


I kakav je kod njih smjestaj i usluga? :lol:


bolji nego u vecini hotela... :lol: :lol:
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la joe dalton » Uto sij 22, 2019 7:52 pm

davorin napisao:Nema šokova!
Korištenje prostora u trajanju od 3 dana svagdje košta pa je tako koštalo i u Zadru. To se rješava na različite načine (sponzori, kompenzacije, cesije, itd.), a može se uvesti i kotizacija za izlagatelje (najmanje popularno za mlađe sudionike) ukoliko se organizatori ne snađu na drugi način.
Svakako trebamo saznati što prije datum festivala, a raspodjeljeni troškovi dvorane na ~10-15 izlagača ne mogu biti preveliki da spriječe događaj!


Preozbiljno shvaćaš moj sarkazam.
Samo ću reći da sam vam rekao kad god se spominjao Zagreb za domaćina TF-a.
Da me ne shvatite krivo. Rođen sam u Zagrebu i tu živim cijeli život. Volim svoj grad bez obzira na sve nedostatke i mane.
Ali činjenica je da je teško naći adekvatan prostor za TF koji će uz to biti povoljan cijenom i zadovoljiti sve ostale nekoliko puta nabrojene uvjete.
I činjenica je kao što je Bepo već napisao da je često, ne i uvijek, dvorana u sklopu hotela ili hostela bila ustupljena na račun toga što su sudionici TF-a bili smješteni tamo. Za rjeđe slučajeve gdje nije uvijek smo bili spremni podijeliti troškove dvorane među sudionicima. Što se mene osobno tiče to niti sada nije problem. Jedino što se pitam čemu? Radije bi da smo negdje drugdje pa te novce koje dajemo za dvoranu pojedemo i popijemo. Kako god bilo priklonit ću se mišljenju većine. Uostalom demokracija je ionako teror većine nad manjinom pa što mi drugo preostaje. :D
Avatar korisnika
joe dalton
 
Postovi: 2555
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:40 pm
Lokacija: Zagreb

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la Zmajz » Čet sij 24, 2019 2:08 pm

Dakle da rezimiramo:
odabrana lokacija u Novom Zagrebu, Remetinec (ex Naselje februarskih žrtava sad Remetinečki gaj) je najpovoljnija solucija za naše potrebe.
Prednosti:
- samostalan prostor
- 100m2
- distribucija strujnih priključaka na obje nstrane prostorije
- sanitarni čvor
- korištenje čajne kuhinje (može i kafa) koja ima frižider u koji stane dovoljno gaziranih osvježavajućih pića
- puni nadzor nad prostorom (ključ itd)
- slobodan parking i pristup prostoru automobilom (iskrcavanje-ukrcavanje opreme)
- blizina smještaja (manje od 5 min lagane šetnje) - osim dva navedena (Hotel I i Arena) ima i manjih hostela blizu
- na raspolaganju dovoljan (i više nego dovoljan) broj stolova - školske klupe - i stolica
- naći će se još....

Manjkavosti:
- najamnina: 3000 kn za sva tri dana (nismo limitirani od podneva do podneva)

Termin održavanja:
- 17-18-19. 05.2019.g. (postoji mogućnost pomaka na idući vikent za Dan mladosti...)

Za napraviti:
- naći sponzora - molim svi se angažirajte jer moja znanja su tu totalna nula iako ću ići okolo probati iskamčiti štogod
- majice
- ID kartice
- kraft osvježavajuće pjeneće piće

Neka obrazloženja:
- Nema besplatnog prostora, bez obzira dali objekt ima i smještaj i prostor. U pravilu je ili prostor premali ili je objekt potkapacitiran smještajem. Jedina donekle dobra ponuda je Hotela I koji ima oboje s time da je prostor manji (65m2 - slično prostoru u Vinkovcima) i smješten u sred hotela (1 kat) i time se nameće kućni red hotela, dakle, limitirani smo bukom, radnim vremenom i sl. Poguglajte Hotel I, salon 5 za seminare. Cijena prostora, neovisno o broju ostvarenih spavanja u hotelu je isto 3000kn za sva tri dana (gospodična koja mi je poslala ponudu je smanjila cijenu sa prvotnih 1400kn po danu na 1000kn po danu, zahvaljujem na tome...). Bilo je još ponuda (zapravo osobnih obilazaka i uvida) ali ni blizu povoljnih po pitanju smještaja i prostora).
Znam da 3000kn izgleda puno na prvu, ali ako se nađe nas 20 ili 30 učesnika voljnih da to plati, mislim da nije strašno, pogotovo ako uzmemo u obzir da dio učesnika (zagrebčanci i okolni) neće trošiti na smještaj pa bi to mogli podnijeti. To u slučaju da ne nađemo sponzora. Predlažem da svi zainteresirani počnu odmah odvajati svaki mjesec po 50kn za tu namjenu (5 pristojnih kava ili 3 pive ili 4 gema), ako ja mogu sa mojom pemzijom (nesmijem ženi reći)....
Sad se nemrem sjetiti što još napisati pa pitajte.
Zmajz - Z na kraju se ne čita i ne izgovara bez potrebe, to je nepostojano Z!
Avatar korisnika
Zmajz
 
Postovi: 2552
Pridružen: Pet svi 31, 2013 10:10 pm
Lokacija: Zagreb i Koprivnica

Re: TRIODE FESTIVAL 2019 - Vrijeme i mjesto

PostPostao/la davorin » Čet sij 24, 2019 2:26 pm

Cjena od 1000 kuna po danu je bila i u Zadru, ali su mi naplatili samo 2 dana jer je u Petak u jutro bila nekakava manifestacija (dodjela nagrada učenicima škola i njihovim nastavnicima) osnovnih škola pa je taj dan bio naplaćen njima. Oni su koristili samo veliku konferencijsku dvoranu (koju mi nismo koristili!) i dio hola do ~12 sati.
Kompletan trošak je pokrila Turistička zajednica grada Zadra koja je bila jedan od sponzora TF-a.
Možda bi bilo zgodno i u Zagrebu kontaktirati TZ-u grada Zagreba i zamoliti ih da budu sponzor?
Ukolika visina kotizacije bude u razumnim okvirima (veći broj sudionika), onda neće biti problema da i sami snosimo taj trošak.
Majice su financirane uplatama učesnika, a ID-kartice nam je donirao sponzor koji ih je ujedno i izradio pa tim putem treba ići i dalje.
Plakati su tiskani u Zagrebu, a trošak njihovog tiskanja smo podijelili pok.Dean i ja.
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6932
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Triode festival

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 6 gostiju