TF2016-spisak sudionika

Re: TF2016-spisak sudionika

PostPostao/la davorin » Sub vel 20, 2016 10:31 pm

Dobio sam opravdane primjedbe da se cijenik usluga i ponuda hotela DONAT slabo vide u objavljenom formatu.
Stoga ponavljam ponudu (editiranu i povećanu), a molim da roditelji navedu dob djece.

Ovo su okvirne cijene sa 10% popusta, vidjet cu jos u ponedjeljak sto se da napraviti za veči popust ali mi treba okvirni broj ljudi.
Sobe:
Jednokrevetna 38,70 €
s tušem/WC-om, telefonom s direktnim biranjem, klima uređajem, SAT-TV, free wi-fi
Dvokrevetna i Trokrevetna soba – 33,30 € po osobi
za 2-3 osobe. s tušem/WC-om, telefonom s direktnim biranjem, klima uređajem, SAT-TV, free wi-fi
Obiteljska soba – 38,70 po osobi
za 4-5 osoba. s 2 odvojene prostorije za spavanje, tušem/WC-om, telefonom s direktnim biranjem, klima uređajem, SAT-TV i većinom s balkonom s pogledom na more. U svim obiteljskim sobama nalazi se hladnjak. Free wi-fi
Doplata za dijete:
0-6,9 god.........0,-
7 – 11,9 god....17,10 €
12 – 17,9 god...23,40 €
PDV uključen u cijenu.
Boravisna pristojba nije ukljucena u cijenu i iznosi 1,- Eur po osobi/danu (djeca do 11,9 godina gratis, 12-17,9 godina 0,50 EUR)
Vanjski parking bez nadoplate. Hotel ima u svim prostorima free wi-fi.
Hrana i piće All Inclusive: bogati buffet doručak, ručak i večera; piće uz obroke uključeno u cijenu (stolno vino, pivo, voda, bezalkohona pića); piće od 10.00 do 22.00 sata na all in baru (stolno vino, pivo, voda, kava, čaj, bezalkoholna pića) uključeno u cijenu
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6945
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: TF2016-spisak sudionika

PostPostao/la tom_hifi » Ned vel 21, 2016 12:51 pm

Jednokrevetna soba je 38,70€ fiksno? Znači, ako smo Nina i ja unutra, dali se mijenja cijena, jer realno, meni ne treba dvokrevetna :mrgreen:
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5307
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: TF2016-spisak sudionika

PostPostao/la Dean » Ned vel 21, 2016 1:17 pm

tom_hifi napisao:Jednokrevetna soba je 38,70€ fiksno? Znači, ako smo Nina i ja unutra, dali se mijenja cijena, jer realno, meni ne treba dvokrevetna :mrgreen:

Jednokrevetna soba je za 1 osobu... ili će te i klopu dijeliti?
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: TF2016-spisak sudionika

PostPostao/la davorin » Ned vel 21, 2016 1:27 pm

tom_hifi napisao:Jednokrevetna soba je 38,70€ fiksno? Znači, ako smo Nina i ja unutra, dali se mijenja cijena, jer realno, meni ne treba dvokrevetna :mrgreen:

Cijene smještaja variraju o broju kreveta u sobi, ali su određene po osobi! :lol:
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6945
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: TF2016-spisak sudionika

PostPostao/la Edison » Ned vel 21, 2016 1:42 pm

tom_hifi napisao:Jednokrevetna soba je 38,70€ fiksno? Znači, ako smo Nina i ja unutra, dali se mijenja cijena, jer realno, meni ne treba dvokrevetna :mrgreen:


Znao sam da je u tvom kraju kiselo vino, ali da ste toliko skrti, nisam znao... :mrgreen:
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5681
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: TF2016-spisak sudionika

PostPostao/la audio kutak » Pon vel 22, 2016 12:11 am

tom_hifi napisao:Jednokrevetna soba je 38,70€ fiksno? Znači, ako smo Nina i ja unutra, dali se mijenja cijena, jer realno, meni ne treba dvokrevetna :mrgreen:


uzmite dvokrevetnu i spavajte na jednom krevetu... i proći čete jeftinije... umjesto 38 po osobi, platiti češ 33 ... :doh:
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: TF2016-spisak sudionika

PostPostao/la tom_hifi » Pon vel 22, 2016 9:18 pm

Edison napisao:
tom_hifi napisao:Jednokrevetna soba je 38,70€ fiksno? Znači, ako smo Nina i ja unutra, dali se mijenja cijena, jer realno, meni ne treba dvokrevetna :mrgreen:


Znao sam da je u tvom kraju kiselo vino, ali da ste toliko skrti, nisam znao... :mrgreen:


Tko pita ne skita :mrgreen:
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5307
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: TF2016-spisak sudionika

PostPostao/la Pao Pepeo » Sri vel 24, 2016 5:11 pm

1. Dean, supruga, sin ; 2 dana petak/subota i subota /nedelja
2. Pamook, supruga, 2 kindera (10god i 6 god), petak/subota i subota/nedjelja - obiteljska soba
3. Schultz, supruga, 2 sina (2 god i 5 god), petak/subota i subota/nedjelja - Obiteljska soba
4. SaWa,supruga,3 kindera(2 god,4 god i 7 god),petak/subota i subota/nedjelja-obiteljska soba
5. Gilhooley, supruga, petak/surbota i surbota/nedjelja - može dvokrevetna, ionako neću ništa poduzimati
6. Joe Dalton + žena + dijete (8 god.) - petak/subota i subota/nedjelja - trokrevetna soba
7. Grunf , možda žena i dijete(malo) - subota/nedjelja - dvokrevetna soba
8. Tomislav, možda i Nina dođe - petak/subota, subota/nedjelja (ako dođe do kakva promjene, javit ću na vrijeme!)
9. Edison - petak/subota i subota /nedelja - jednokrevetna soba
10. MoD +supruga, limač (9. god.) i MoD-ov brat isto. Obiteljska soba (još nije 100% za suprugu i samim time malog, ako oni ne idu onda dvokrevetna soba, još ću potvrditi kada budem znao 100%)
11. Khadgar -petak/subota i subota/nedjelja - jednokrevetna soba
12. Lest - petak/subota,subota/nedjelja ( jednokrevetna )
13. Nik,šefica,bebač petak/subota i subota/nedjelja obiteljska soba
14. Pao Pepeo + cura, petak/subota i subota/nedelja dvokrevetna
Pao Pepeo
 
Postovi: 2199
Pridružen: Pet sij 10, 2014 7:38 pm

Re: TF2016-spisak sudionika

PostPostao/la davorin » Pon vel 29, 2016 9:05 pm

Molio bih sve koji su se upisali za rezervacije soba da mi na PM pošalju slijedeće podatke:
-Ime i prezime
-Ime i prezime supruge (cure, pratilje, itd.)
-Navršene godine djeteta (djece) na dan 01.05.2016, a koje će boraviti s njima u hotelu
-Kakvu sobu želite (jednokrevetna, dvokrevetna, trokrevetna ili obiteljska) ukoliko to nije već navedeno
Pregled rezervacija mi treba radi ostvarivanja eventualnih dodatnih popusta i ponude hotela za zajedničku večeru u subotu, 30.04.2016.
Molio bih također i one koji se nećkaju/dvoume oko sudjelovanja i boravka na TF-u, da odluče do kraja tjedna.
Neće biti kasno da se priključe i kasnije, ali će njihovo naknadno priključivanje biti bez utjecaja na dodatne popuste i ostale pogodnosti boravka u hotelu jer je takva praksa poslovanja hotelske kompanije.
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6945
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: TF2016-spisak sudionika

PostPostao/la Dean » Pon vel 29, 2016 9:24 pm

A ja bih molio da se izlagaći upišu. NA ID kartice će se upisivati (štampati) imena, pa da budu na vrijeme gotove. Kartice se rade sredinom/krajem 3. mjeseca.
A i točniji broj izlagača/spavača doprinio bi da znamo možemo li računati sa kakvim popustima....
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Triode festival

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju