Triode festival 2016

Re: Triode festival 2016

PostPostao/la davorin » Ned sij 31, 2016 2:31 am

Prijedlog organiziranja se odnosio na zadnji puni vikend u Travnju (cijene koje su pred-sezonske-niske s obzirom da se radi o hotelskom našelju BORIK smještenom na morskoj obali, a koje se odnose na minimum 20 pansiona) i to na datume 22-23-24 Travnja. Ukoliko bi na taj isti datum bilo više od 30 pansiona, cijena bi bila i niža!
U cijenu su uključena sva 3 obroka, kao i piće (vino-pivo-bezalkoholna pića-voda na oba šanka cijeli dan na oba šanka!), sobe su opremljene klima uređajima i centralnim grijanjem.
Ukoliko bi se TF organizirao prvi puni vikend u Svibnju (6-7-8), onda bi cijene bile više ili jednake ukoliko bi bio rezerviran veći broj od 30 pansiona.
Slike prostora gdje bi se organizirao TF-2016 ću objaviti idući vikend (veliko predvorje na katu nepravilnog oblika relativno pogodnog za akustične probe za smještaj ~20-30 izlagača i zasebna mala dvorana također vrlo pogodna za izdvojene probe pojedinačnih uređaja), kao i eventualni cjenik (ukoliko dobijem ponudu do tada) majica.
Pokušat ću troškove ZAMP-a, akreditacija i reklamiranja po medijima prebaciti na turističku zajednicu i neke sponzore (strujni razvodi!).
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6952
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: Triode festival 2016

PostPostao/la Schultz » Ned sij 31, 2016 10:52 am

Ako će pamook doći u punom sastavu, razmišljam da dođemo i mi...
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: Triode festival 2016

PostPostao/la pamook » Ned sij 31, 2016 11:11 am

plan bi bio doci u punom sastavu - klinci su o Fuzinama pricali jos pola godine :lol: :lol:, toliko su bili odusevljeni izletom, "dvorcem sa hodnicima i drvenim gredama", guzvom i "bukom" da ih svakako mislimo povest... prosle godine se izjalovilo (iako mozda i bolje, pauza), a ove godine - more. Di ces bolje :D

zadnji vikend u travnju bi "najbolje" odgovarao (barem sto se nas tice) - prodju svi rodjendani koji ce sada zaredat, a jos se ove godine nabila i jedan crkveni relikt, ali i to je sve zgotovljeno do sredine travnja, i konsenzus je pao da bi isli svi :D

the more the merrier, rekli bi Fljamanci :lol:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6277
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Triode festival 2016

PostPostao/la tom_hifi » Ned sij 31, 2016 11:39 am

Meni bi odgovarao travanj :) Idemo, čim više nas za niže cijene. :dance:
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5309
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: Triode festival 2016

PostPostao/la SaWa » Ned sij 31, 2016 12:12 pm

I kod mene je plan da iz NG krene peteročlano izaslanstvo.. :D
Samo treba u firmi dogovoriti izostanak... :doh:
SaWa
 
Postovi: 1486
Pridružen: Ned stu 03, 2013 10:01 am
Lokacija: Nova Gradiška

Re: Triode festival 2016

PostPostao/la davorin » Ned sij 31, 2016 1:44 pm

Travanjski termin bi omogućio najveće popuste i najnižu cijenu, koja je gotovo nestvarna ako se uzme u obzir da je destinacija hotela uz more, a i piće je uključeno u puni pansion.
Raniji okvirni dogovori (na TF-u u Sisku i ŽF-u u Varaždinu) su i bili vezani za taj termin jer se time izbjegavaju preklapanja termina sa ostalim događajima slične i srodne tematike (okupljanja u Munchen-u, Pakracu, Sloveniji, ...), a i ostala zbivanja (okupljanja, simpoziji, seminari, konferencije) nevezana za audio su uglavnom u Svibnju.
Hotel je vrlo velik i sastoji se od 3 zgrade, velikog parkirališta, vanjskog bazena i slobodnog pristupa morskoj plaži (nalazi se s jedne strane hotela udaljena ~30-ak metara).
Prostor za izlaganje-prezentacije je nepravilnog oblika s jednim zidom (stakla) koji ima zavjese od plafona do poda i vrlo je akustički zahvalan. Zasebna slušaonica bi bila u maloj dvorani (~50ak stolica i široki prostor za smještaj tehnike) koja također nema niti jedan paralelni zid, a polovina bočnih površina ima zavjese također od plafona do poda što u kombinaciji sa tepisonom na podu daje sve preduvjete i za zahtjevnije slušanje glazbe. Stolovi i stolice su osigurani, a sinoć sam dobio i obećanje iz "Elektra Zadar" da će me opskrbiti sa ~10-ak potrebnih produžnih-razvodnih kablova.
Zadnja izmjena: davorin; Ned sij 31, 2016 1:51 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6952
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: Triode festival 2016

PostPostao/la Dean » Ned sij 31, 2016 1:47 pm

:clap:
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Triode festival 2016

PostPostao/la audio kutak » Ned sij 31, 2016 1:53 pm

super! :dance:

cijene su više nego prihvatljive.... bilo bi šteta propustiti tu priliku!

Taj termin od 22-24. travnja mi sasvim odgovara... morao sam još u 10 mjesecu šefici reći kada trebam
godišnji za iduću godinu....
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: Triode festival 2016

PostPostao/la Master of disaster » Ned sij 31, 2016 2:37 pm

Schultz napisao:Ako će pamook doći u punom sastavu, razmišljam da dođemo i mi...


Morao bi provjeriti da li bolja polovica može dobiti slobodno, ali, onda bi i ja tako, + brat.
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3255
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: Triode festival 2016

PostPostao/la Dean » Ned sij 31, 2016 3:48 pm

Master of disaster napisao:
Schultz napisao:Ako će pamook doći u punom sastavu, razmišljam da dođemo i mi...


Morao bi provjeriti da li bolja polovica može dobiti slobodno, ali, onda bi i ja tako, + moj brat također.
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Triode festival

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju