Što se nosi u Šibenik(u)

Re: Što se nosi u Šibenik(u)

PostPostao/la pinco » Sri svi 29, 2013 11:06 pm

Edison napisao:
harkonen napisao:Sve u svemu, vidim da Vam je bilo ok, da je oprema radila, čak se i stol za večeru uspješno polarizirao.


Slucajno... :lol:


Ovaj će forum postat sve protiv čega se triba navodno borit :?
Sad se pojavljuje i paranoja, segregacija, polarizacija, bla bla bla....
Forum paranoje od drugoga foruma, i članova... :lol: :lol: :lol:
I ja san u polarizacijskoj skupini, samo kojoj?
Ne, yoke je bliže, ili je to ilimzn, baš me zanima di je linija polarizacije, ili postoji nićija zemlja....
A šta ako se neko nekome javija i slikalo ga, a šta ako nekoga boli qrac di sida i da će li mu neko zamirit sa kime prića....
Puno su se neki počeli opterećivat glupostima, dvorana se počela popunjavat kako je ko dolazija, plus je počela i kiša, mi smo došli među prvima. Tj. prvi, sili di smo sili i dvorana se praktički popunjavala po redu....
Vama pojedincima "neprijateljska" ekipa je došla ranije, tj. kad je tribalo na večeru i punila salu po redu. A dobra ekipa kada je malo okljevala pa je došla kasnije i svjesno se polarizirala.... Tako bi bolestan um razmišlja, a zapravo je i logićnije od segregacije od "dobre" ekipe, je triba bi bit medij da se pridvidi da će ovi doć malo kasnije. Po tome ispada da se "dobra" ekipa svjesno segregirala od "loše" ekipe....
Ako spadan u "lošu" ekipu onda mi je zapravo drago jel san u salu doša bez predoumišljaja i bez ikakve malicije i negativnih stavova prema ikome..... A zapravo mislin da je svak sida bezveze di mu se sidilo, i u večini sa ljudima koje bolje pozna i sa kima je i bija prethodni dio dana, a ja san ili naivan ili glup kad mislin da je to i normalno....
Avatar korisnika
pinco
 
Postovi: 555
Pridružen: Sri tra 10, 2013 7:35 pm

Re: Što se nosi u Šibenik(u)

PostPostao/la s@ki » Sri svi 29, 2013 11:18 pm

pinco... naje...si :D

ma ne se opterećivat... viš da se tera dobronamjerna zajebancija :D
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Što se nosi u Šibenik(u)

PostPostao/la pinco » Sri svi 29, 2013 11:34 pm

U svakoj šali baren pola istine, a to sve nema nekoga smisla....
Mene to ništa ne dira, ja san sa svima OK.Neke znan malo bolje neke lošije, a neke i neznan....
Te zakulisne igre, to me podsića na osnovnu školu, ko je dobar sa kime, jel ako si dobar sa ovin onda nemoš bit sa onin jel onaj nije sa ovin,itd..... dićija posla.... :?
Davno san se prista opterečivat osnovnoškolskon problematikon da sa svima moraš bit OK i imat 30 dobrih prijatelja....
Ovo je tehnički forum, DIY audio tematike, a postaće na kraju ženski forum ogovaranja......
Ja nemogu virovat da neko može nekoga na forumu izbacit iz takta da ovaj ode trajno sa foruma, ili da neko nemože odgovorit na provokaciju i sl. i tirat dalje svoje. To mislin u vidu zdravoga druženja na forumu i u duhu diy tematike....
U privatne i poslovne stvari između članova ne ulazin, tu je sve moguće ;)
Ali to ne ulazi u diy tematiku foruma, kako ovoga tako i svih ostalih. A i ovisnost o forumima zna postat problem a neke banalne stvari postaju osobne. Sumljan da te neko kroz paricu od internet veze može uvatit za vrat i sl.... Baren mene još nije... :lol:
Avatar korisnika
pinco
 
Postovi: 555
Pridružen: Sri tra 10, 2013 7:35 pm

Re: Što se nosi u Šibenik(u)

PostPostao/la Edison » Sri svi 29, 2013 11:41 pm

Pinco, nije bas tako. Harkonen nije bio pa je izvrsio "rekonstrukciju" prema fotografijama. Naravno da je sjeo kako je tko dolazio, i uz one koje bolje poznaje. Ja sam dosao medju zadnjima, ne radi "polarizacije", nego sto sam kasnije krenuo, a lagano i sepam... Svima je hotel bio blizu, meni malo manje blizu... Kad sam dosao bile su slobodne tri stolice. Sjeo sam nasuprot Davorinu. Onda su stigli Bepo i gospoja mu. Da bi zajedno sjedili, ja sam se prebacio do Davorina, a oni su sjeli zajedno nasuprot nas. Nije bilo polarizacije, zato sam se i nasmijao na ono Harkonenovo i napisao "slucajno", jer slucajno je i bilo.

Nije nikakav problem s "tamo" i "vamo". Problem je u vodstvu "tamosnjeg" foruma, a pri tome nikako ne mislim na admina. Svojom politikom rastjerali su clanove, i ovaj forum je nastao iz nuzde. Vecini tamo vise nije bilo ugodno. Ljudi od 50+ godina ne vole kad dobivaju packe, pogotovo kad ih nisu zasluzili. Nema sanse da rukovodstvo "tamo" promijeni svoj stav, i stoga se nikad ovi forumi nece ujediniti. Steta je to, ali radi se samo o par ljudi koji su doveli do toga.

Svatko neka pise na forumu na kojem se osjeca ugodnije, gdje mu se ne lijepe etikete i packe. Nema problema ni za one koji pisu na oba foruma. Zasto ne? I ja sam jedno vrijeme pisao na oba, no sad kad je TF zavrsio, pisat cu na onom koji mi vise odgovara, gdje se cijeni sto napisem, i gdje se osjecam ugodno. Ne treba puno pogadjati koji ce to forum biti.

Nemamo mi ovdje nista protiv onog foruma, no opet su tamo iznesene neke optuzbe na nekog odavde. Ne ulazeci koliko su opravdane, znam obojicu pa mogu sam donijeti zakljucke, optuzba je tamo ostala, a sve iza nje je brisano. Ovdje nista ne brisemo, mada bi nesto i trebalo. Eto, tu je osnovna razlika. Ljudima se ne svidje kako se ono tamo vodi, a ocito im odgovara kako se ovdje vodi. Jesu forumi privatni, i imaju nekog vlasnika pa su time u jednu ruku neka forma diktature. No negdje se ta diktatura uopce ne osjeca, a negdje i te kako... A tko od nas danas zeli zivjeti makar i u virtualnoj diktaturi?

izuzetno drago mi je sto sam u Sibeniku napokon upoznao Yokea i tebe. Aparatusonitusa sam poznavao od ranije. Svi ste mi bili super. Zao mi je sto nisam nasao vise vremena da poslusam i razgledam tvoje pretpojacalo.
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5664
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Prethodni

Vrati se na: Triode festival

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 6 gostiju