Sansui 881

Sansui 881

PostPostao/la joeprdekana » Pon svi 31, 2021 9:20 am

Ovaj prekrasni receiver je u mojoj obitelji od kraja 70ih...svira cijelo to vrijeme praktički bez nekih većih problema...volio bih da ga netko tko zna što radi ( a takvih je nažalost sve manje), pogleda i po potrebi osvježi...nisam voljan dati ovaj dragulj na klasični servis jer im baš i ne vjerujem previše, pa me zanima postoje li ovdje znalci koji se time bave
edit.
skoro zaboravih napomenuti da živim u zagrebu
joeprdekana
 
Postovi: 2
Pridružen: Pon svi 31, 2021 9:10 am

Re: Sansui 881

PostPostao/la Khadgar2007 » Pon svi 31, 2021 10:12 am

Ima nas koji se bavimo sa time. Ne znam kako je u Zagrebu ali u Sisku gdje živim baš i nema neki klasični servis koji bi se sa time bavio jer usprkos znanju restauracija zahtjeva dosta vremena i strpljenja da se sve odradi kako treba.
Ja ti se time bavim samo trenutačno imam dva uređaja na restauraciji pa će proći nešto vremena dok to ne riješim. Jedan od ta dva je baš Sansui 771, vjerojatno neki stariji//slabiji model od tvoga.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5747
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Sansui 881

PostPostao/la joeprdekana » Pon svi 31, 2021 3:54 pm

zanimljivo...ta serija je jako rijetka, za razliku od g serije koja je došla nakon i postala iznimno popularna kod nas...moj stari je kupio 881icu polovicom 70tih na konsignaciji...bio je to top model serije, vele znalci da je to najpodcjenjeniji receiver kojeg je Sansui napravio, 60w po kanalu ali daje sigurno bar 80-90, koštala je ko svetog Petra kajgana, ali vrijedi svake marke
u ZG ima par servisa, ali način na koji hendlaju uređaje koje popravljaju me je zgrozio...nema teorije da svoju 881icu ostavim da stoji danima u nekom skladištu/izlogu/bunkeru
možda se još javi neko iz ZG, ako ne, pukni mi svoj mob na pm pa se možemo ćut
joeprdekana
 
Postovi: 2
Pridružen: Pon svi 31, 2021 9:10 am


Vrati se na: Refresh starih uređaja

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju