Kutija za radio Soča RA18

Kutija za radio Soča RA18

PostPostao/la drago » Ned lip 24, 2018 6:31 pm

Dobio sam na popravak radio Soča RA18. Dao sam si truda i oživio ga na moje veliko zadovoljstvo, pošto je radio bio u dosta lošem stanju. Međutim, problem je kutija aparata, koja također u stanju vidljivom na priloženim slikama.
Apelirao bih na članove foruma (tu prvenstveno mislim na Tubemana pošto mi je on geografski najbliže, a vidim da i njemu takve stvari idu dobro od ruke) da mi pomognu oko restauracije dotične kutije. :confusion-helpsos:

Podrazumijeva se da uslugu ne tražim besplatno, nego sam trud dotičnoga spreman platiti ili na koji drugi način nadoknaditi.

Također bi mi odgovarala i opcija ako netko ima takvu kutiju u dobrom stanju koju sam voljan kupiti.
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar korisnika
drago
 
Postovi: 28
Pridružen: Ned srp 23, 2017 5:12 pm
Lokacija: Sv. Petar Orehovec

Re: Kutija za radio Soča RA18

PostPostao/la tubeman » Ned lip 24, 2018 8:32 pm

Uh..
Nisam siguran isplati li se to "popravljati".
To će biti višestruko veće ulaganje nego što cijeli radio vrijedi (novi furnir, lak, ljepilo, itd ..).
O vremenu da ne govorim.
Zbilja mora imati veliku emocionalnu vrijednost za popravak.
Prije par mjeseci sam jednu dobru kutiju bacio u smeće. Šteta što se nisi prije javio :(
Mogu jedino pratiti na buvljaku ako štogod naleti. Zna ih biti dosta često, mada u zadnje vrijeme stižu uglavnom loše stvari.
Ništa ne bacam. Sve mi treba.......
Avatar korisnika
tubeman
 
Postovi: 3119
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 2:18 pm
Lokacija: Varaždin, Hrvatska

Re: Kutija za radio Soča RA18

PostPostao/la cappucino » Pon lip 25, 2018 7:51 am

https://www.njuskalo.hr/stare-stvari/ra ... s-25691035

https://www.njuskalo.hr/linije-radio-ka ... s-18624392
Koliko je ,kako kaže Tubeman sve to isplativo, al evo na njuški ima ponešto...
Avatar korisnika
cappucino
 
Postovi: 1613
Pridružen: Pon stu 25, 2013 9:43 am
Lokacija: Poreč

Re: Kutija za radio Soča RA18

PostPostao/la Bepone » Uto lip 26, 2018 12:09 am

Ma ovo je za nalozit, skuzajte mi :lol:
Bepone
 
Postovi: 5149
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: Kutija za radio Soča RA18

PostPostao/la drago » Sri lip 27, 2018 9:31 pm

Dečki ,hvala na obavijestima.Što se tiče emocija,zbilja sam "emocionalan" prema toj kutiji koju si, Tubeman, bacio tako okrutno :angry-banghead: :think: .Zato opet apeliram ako nađeš kaj takvoga u dobrom stanju,molim te ,svakako mi javi.Bez brige i ja sam u aktivnoj potrazi,ali pošto vidim da si vrlo često na buvljacima,možda ti se prije posreći!

Usput,tražim gumbe za Savicu 56 (4 kom.),potenciometar za glasnoću i stražnji poklopac .

Nestrpljivo čekam vaše postove. :clap:
LP svima!
Avatar korisnika
drago
 
Postovi: 28
Pridružen: Ned srp 23, 2017 5:12 pm
Lokacija: Sv. Petar Orehovec


Vrati se na: Refresh starih uređaja

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju